Jak Zacząć Pisanie Bloga? 10 Informacji Na Początek!

Założyłem stronę aby pokazać początkującym gdzie oraz kiedy założyć bloga w rozwoju kilkudziesięciu minut, bez czytania trudnych i nudnych poradników. Uważam, iż było o, chociaż na blogu nie zarabiam, to natomiast pamiętam tą samodzielność i pewność, że człowiek przez nasze „widzimisie” nie usunie mi strony (no ewentualnie ja bym potrafiła to przygotować, jakbym była fajtłapą 😀 ). Jeżeli jesteś gotowy na przygotowanie bloga na innych zasadach, więc z pewnością zaciekawi Cię dalsza część wpisu, a mianowicie kwestia serwerów oraz domen.
http://ladujsie.pl przed zaczniesz czytać tym jakże powstał ten blog ,albo jak Ty możesz zacząć blogować ,- dziękuję jeszcze raz za Twój czas spędzony na moim blogu, zapraszam ponownie każdej chwili dnia oraz nocy; oraz zachęcam Ciebie do ściągnięcia darmowego e-Booka (jeżeli oczywiści też tego nie zrobiłeś), który powoduje 27 stron - na których krok po kroku opisane jest jako założyć bloga, łącznie z DODATKIEM.- na stronie 19, określającym jak przetłumaczyć szablon WordPressa na język polski.
Powierzając naszej agencji interaktywnej tworzenie stron www, masz pewność, że Twój cel odnalazł się w rękach doświadczonych specjalistów, którzy w swojej produkcji nie uznają kompromisów: wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dbamy trwałość i bezpieczeństwo realizowanych projektów i optymalizację stron pod kątem widoczności w wyszukiwarkach internetowych.
Gdy zależysz, żebym sam stworzył bloga dla Ciebie, by nie popełnił błędów, które skończył na mojej pierwszej części poświęconej Białorusi dla turystów, abym zarządzał SEO lub wykonywałeś tłumaczenia (pomiędzy angielskim, polskim, rosyjskim i białoruskim językiem), zetknij się ze mną przez email protected (za rok będę był pasywny zysk również będę cieszył się słońcem gdzieś na Malediwach także za żadne pieniądze tegoż nie zrobię 😉 ).
Nie podaję umieszczania reklam, zanim będziesz nosił co chwila 1000 dziennych odwiedzin bloga, w drugim razie zarobisz kilka złotych miesięcznie, których nawet nie wystarczy, aby uzyskać kawę w Starbucksie (który prawdopodobnie też się wpada w świecie twojego wymarzonego życia wraz z jabłuszkowym Mac'iem I megaekologiczną i pewną Teslą, ahh ten amerykański marketing).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *